Index-Werke GmbH&Co. KG Hahn&Tessky to światowy lider w produkcji obrabiarek, oferujący dwie marki: INDEX i TRAUB. Index-Werke został założony w roku 1914, a w 1997 powiększony o firmę TRAUB. Wiele wprowadzonych innowacyjnych rozwiązań to kamienie milowe w rozwoju obrabiarek: pierwsze na świecie CNC centrum tokarsko-frezarskie (1983), pierwszy CNC automat wielowrzecionowy (1985), pierwsze centrum tokarsko-szlifierskie (2002) i pierwsza platforma Przemysł 4.0 (2013).

  • Obrabiarki: automaty tokarskie, tokarki uniwersalne, centra tokarsko-frezarskie, automaty wielowrzecionowe.
  • Innowacyjne procesy obróbki: wydajne i precyzyjne toczenie, toczenie wielokątów; łuszczenie gwintów; grawerowanie; toczenie i szlifowanie w jednym zamocowaniu przedmiotu; kształtowanie kół i wałków zębatych frezowaniem, obwiedniowo, łuszczeniem (skaving); wydajna produkcja na wielofunkcyjnych automatach sześcio-     i ośmio- wrzecionowych.
  • Usługiserwis, części zamienne, szkolenia, renowacje obrabiarek, finansowanie, wynajem.

Firma EKO-PIL to polski lider w produkcji przemysłowych urządzeń myjących na bazie wody. Od roku 1990 dostarcza myjki, odolejacze do przemysłu samochodowego, lotniczego, spożywczego, elementów złącznych oraz hydraulicznych i do wielu innych.  Od roku 2018 oferuje destylatory przemysłowe do utylizacji cieczy obróbkowych, kąpieli myjących z różnych procesów technologicznych.

  • Usługi: serwis, części zamienne, szkolenia, wynajem.

 

Spreitzer GmbH&Co.KG to rodzinna, firma niemiecka – europejski lider wśród producentów imadeł samocentrujących przystosowanych do wymagań wielu branż i do indywidualnych rozwiązań. 

Kompaktowe, mechaniczne, hydrauliczne, pneumatyczne i elektro-mechaniczne imadła samocentrujące różnych wielkości i konstrukcji, umożliwiają sztywne, precyzyjne             i powtarzalne mocowanie przedmiotów na frezarkach, centrach obróbkowych 3-, 4-, 5- osiowych oraz w liniach produkcyjnych i montażowych.
Więcej informacji w aktualnych katalogach dostępnych na zapytanie. 

Przewiń do góry